Dlaczego właśnie my?


Szukasz fachowca?
Szukasz fachowca?

        Przy wyborze fachowców zawsze powinniśmy kierować się pewnymi zasadami. Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo (ubezpieczenie, atesty sprzętu itp.) Drugim równie ważnym jest doświadczenie i umiejętności (szkolenia, uprawnienia). Natomiast ostatnim jest cena. Niestety niektórzy myślą odwrotnie i na pierwszym miejscu stawiają pieniądze. Im mniej tym lepiej, a przecież każdy wie że gdy przedsiębiorca oszczędza to właśnie na tym co najważniejsze i często prowadzi to do tragedii.

 

BEZPIECZEŃSTWO!

         Pracujemy na najlepszym sprzęcie do prac wysokościowych posiadające atesty i spełniające normy europejskie. Rusztowania, drabiny, liny oraz uprzęże są regularnie serwisowane. Zostaliśmy przeszkoleni w zakresie prac i asekuracji z wykorzystaniem sprzętu wspinaczkowego i otrzymaliśmy europejski certyfikat uprawniający nas do właśnie takich zadań. Firma również została przeszkolona w zakresie pierwszej pomocy.

Stosujemy wszelkie dostępne środki ochrony przed porażeniem prądem oraz oparzeniami.

 

Doświadczenie przyszło z czasem
Doświadczenie przyszło z czasem

DOŚWIADCZENIE

           Posiadamy największy bagaż doświadczeń na rynku naszej specyficznej działalności. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozpoznawania i likwidacji chorób trawiących drewno. Jako pierwsi opracowaliśmy i ustanowiliśmy standardy przy tych pracach. Wprowadziliśmy innowacyjne systemy prac przy czyszczeniu obiektów które pozwalają zoptymalizować czas pracy tak by prace przebiegały bezpiecznie i sprawnie. Służymy fachową radą w doborze środków chemicznych i impregnacji drewna. Doradzamy wybranie odpowiedniej technologi czyszczenia która da najlepsze efekty. Bazujemy przede wszystkim na poleceniach i dążymy ku temu by nowi klienci do nas wracali i polecali nas swoim znajomym.

Najkorzystniejsza cena !
Najkorzystniejsza cena !

CENA

       Każdego klienta traktujemu indywidualnie i dopasowywujemy ofertę do Jego potrzeb tak aby efekt ostateczny był jaknajbardziej satysfakcjonujący. Wyceny dokonujemy zawsze bezpłatnie i niezobowiazująco.


 

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą i skorzystania z bezpłatnej wyceny.

 

                                                                                             FUH KLIMEK

                                                                                             tel. 694 258 159